معرفی

گروه تولیدی-هنری الون از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه صنایع دستی آغاز نموده و توانسته است با تکیه بر دستانِ هنرمند و پر توانِ جوانانِ خلاق و ایده پردازِ ایرانی، جایگاه ویژه و منحصر به فردی در بین تولیدکنندگان به خود اختصاص دهد. محصولات تولیدی با پوشش طلای 24 عیار، اثری ارزشمند و ماندگار در حوزه صنایع دستی به شمار می رود که گروه الون مفتخر به تولید و ارائه آن به مشتریان و علاقه مندان، بصورت مستقیم و بی واسطه شده  است.

اِلون، بعنوان یکی از واحدهای مستقل تولیدی کشور، با فعالیت چشمگیر و مستمر در راستای ارایه محصولاتِ با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی، نظیرِ تابلوهای زینتی، زیور آلات، مجسمه، تندیس و انواع هدایای نفیس، در سال 1394 موفق به دریافت لوح زرینِ بهترین کیفیت، در جشنواره تلاشگران کیفیت گردید.

گروه الون در طی سالهای فعالیت خود علاوه بر ارتقاء کیفیت، از لحاظ گسترشِ شبکه فروش و تاسیس شعب نیز پیشرفتهای قابل ملاحظه ای داشته است. افتتاح بیش از 8 شعبه  در تهران و 6 شعبه در شهرستانها از جمله موفقیتهای الون بوده است. مدیر عامل جوان این مجموعه بزرگ، با اعتماد به جوانان هنرمند، مستعد و خلاق، زمینه را برای  اشتغال و شکوفاییِ توانمندی های آنها فراهم آورده است.

لیست شعبه های الون مستقر در سطح تهران و شهرستانها به شرح ذیل می باشد:
 • تهران: مرکز خرید اوپال
 • تهران: مرکز خرید تیراژه (2شعبه)
 • تهران: مرکز خرید لیدوما
 • تهران: ایران مال
 • تهران: مرکز خرید کوروش (2 شعبه)
 • تهران: مرکز خرید اندیشه
 • عظیمیه کرج: مهراد مال(در حال راه اندازی)
 • شیراز: هتل شیراز
 • شیراز: مجتمع تجاری نگین فارس
 • همدان:ضلع شرقی ارامگاه بوعلی سینا
 • رشت:گلسار

محصولات

الون با بکارگیری طرحهای متنوع و با رعایت استانداردهای ایمنی و کیفی توانسته است سلایق گوناگون مشتریان را تحت پوشش قرار داده و جایگاه ویژه ای در میان تمانی اقشار جامعه، گروههای سنی مختلف، بانوان و آقایان بدست آورد.

محصولات ما شامل سه بخش اصلی زیورآلات، دکوری و اکسسوری می باشد:

الف ) زیورآلات

الون با طراحی و تولید انواع ست، نیم ست، دستبند، گردنبند،گوشواره و انگشتر توانسته است بخشی از نیاز بازار را تامین کرده و با ارائه طرح های متفاوت، محصولات خاص و منحصر به فردی را ارائه نماید.

ب ) دکوراتیو

تیم طراحی الون، با الهام از فرهنگ غنی ایرانی-اسلامی، خالقِ بدیع ترین تابلوها و تندیس ها بوده و در ارایه محصولات تزیینی همواره پیشرو بوده است.

ج ) اکسسوری

محصولات اکسسوری تولید شده نیز شامل خودکار، سرسوئیچی، دکمه سردست، بج سینه و…. می باشد.

متریال مورد استفاده

گروه الون با بهره گیری از مواد اولیه استاندارد از قبیل استیلL316، ورق طلای 24 عیار، مرغوب ترین سنگ های قیمتی و تزئینی، چرم های طبیعی(از جمله چرم گوساله، پوست مار و پوست ماهی) و تکنولوژی های به روز در عرصه تولید، به ارائه محصولات خود می پردازد.

مشتریان الون

مجموعه الون با گروه گسترده ای از مشتریان ارگانی و شخصی در حال فعالیت و ارائه خدمات می باشد. دسترسی آسان به شعب  حاضر در مراکز خرید معتبر، شرایط خرید برای تمامی گروه های سنی را فراهم نموده است. ما با تکیه بر این توانایی توانسته ایم رضایت مشتریان خود را فراهم آورده و در پی گسترش کانالهای خرید در تمامی نقاط کشور، جهت دسترسی بهتر آنان باشیم.

در ادامه، لیست برخی از مشتریان و همراهان الون آمده است:

الون با ارایه خدمات با کیفیت در زمینه طلا و عرضه کالای مرغوب ایرانی به هم وطنان، تلاش می کند تا نامی برتر و نمونه را در صنعت طلای ایران به ثبت رسانده و با بکارگیری متخصصین و هنرمندان خوش ذوق بومی، سهمی در رشد اقتصادی کشور عزیزمان داشته باشد.

رونمایی از تندیس روز ملی کیفیت؛ طرح و تولید: گروه تولیدی – هنری الون
رونمایی از تندیس روز ملی کیفیت؛ طرح و تولید: گروه تولیدی – هنری الون